Kids Run 2022 – Start zapisów

0
41461

Wystartowały zapisy na 9. edycję Kids Run – największego w Polsce cyklu imprez sportowych dla całych rodzin. W zawodach biegowych mogą wziąć udział dzieci i młodzieży w wieku od 1 -14 lat. W tym roku rodzinne mityngi odbędą się w dziesięciu miastach: Szczecinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Zielonej Górze, Bydgoszczy, Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Poznaniu.

Mapa cyklu Kids Run 2022

Pierwsze zawody odbędą się już za miesiąc – 29 maja w Szczecinie, a finał sezonu zaplanowaliśmy 17 września w Poznaniu.
Tradycyjnie do udziału w wydarzeniach zapraszamy całe rodziny. Impreza sportowa w naszym wydaniu to nie tylko biegi, ale także szereg atrakcji, takich jak konkurencje sprawnościowe, zabawy z piłką, skok w dal, pchnięcie kulą, slalomy, konkurencje rzutowe, mecze piłki nożnej i koszykówki. Z nami aktywnie spędzicie czas w rodzinnym gronie i gwarantujemy, że będziecie się dobrze bawić. 

Główną częścią Kids Run będą zawody biegowe dla dzieci i młodzieży w wieku 1-14 lat. Przygotowaliśmy kilkanaście kategorii, osobnych dla dziewczynek i chłopców. Najmłodsi – urodzeni w latach 2017-2020 – pokonują 100 m, a dzieci w wieku 5-6 lat mierzą się z dystansem 200 m. Starsze dzieci (roczniki 2010-2014) biegają jedno okrążenie lekkoatletycznej bieżni (400 m), a na młodzież (roczniki 2008-2009) czeka dystans 800 m.

 

Jak zapisać dziecko?

Krok pierwszy:
Wejdź na stronę https://kidsrun.zapisy.org/
Krok drugi:
Zaloguj się na konto lub zarejestruj w serwisie. Konto powinno być założone na rodzica/opiekuna
Krok trzeci:
Dodaj dziecko do swojego panelu rodzica/użytkownika
Krok czwarty:
Z listy biegów wybierz interesujące Cię wydarzenie i zapisz dziecko/dzieci do udziału w zawodach
Krok piąty:
Po wyborze biegu oraz dodatków przejdź do płatności. Zgłoszenie zostanie potwierdzone mailowo po jego opłaceniu. Nieopłacone zgłoszenia są usuwane po 7 dniach od rejestracji.
Krok szósty:
Po zapisaniu możesz sprawdzić status zgłoszenia, dokupić dodatki lub zapisać dziecko na inne biegi

W tym roku cykl składa się z 10 zawodów.
Zwróćcie uwagę, że zawody w Poznaniu pierwotnie planowane na 5 czerwca zostały przeniesione na 17 września.
Zawody w Bydgoszczy, które przez trzy lata odbywały się na stadionie BCS przy ul. Sielskiej na Fordonie zostały przeniesione na Stadion Zawiszy przy ulicy Gdańskiej 163.
Zawody w Gdańsku również odbędą się na nowym stadionie – Gdańskim Stadionie Lekkoatletycznym przy Grunwaldzkiej 244.

Wybierz miasto i zapisz dziecko: