Materiały dla mediów

0
399

Kids Run – największy w Polsce cykl imprez sportowych dla całych rodzin, rozgrywany od 2014 roku. W ciągu 8 lat w zawodach wystartowało ponad 20 tysięcy uczestników. Tegoroczna edycja odbędzie się w dziesięciu miastach: Szczecinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Zielonej Górze, Bydgoszczy, Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Poznaniu. W konkurencjach biegowych mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 1-14 lat.
Starty uczestników odbywają się na lekkoatletycznej bieżni na różnych dystansach, dopasowanych do każdej kategorii wiekowej, z podziałem na dziewczynki i chłopców.  Rozgrywanym zawodom biegowym towarzyszy rodzinny piknik sportowy, z szeregiem atrakcji. Kids Run to świetna okazja do dobrej zabawy i aktywnego spędzenia czasu w rodzinnym gronie.

Zachęcamy dziennikarzy, freelancerów do udziału w wydarzeniu.

 

Materiały do pobrania

Zamieszczamy linki do pobrania informacji prasowych i materiałów graficznych. 

Publikacja materiałów w mediach nie wymaga dodatkowej zgody. Prosimy jedynie o podanie źródła „materiały prasowe Kids Run oraz autora zdjęć”. 

Akredytacje prasowe

W celu uzyskania akredytacji prasowej na imprezy sportowe z cyklu 9. edycji Kids Run, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: media@kidsrun.pl


Kontakt dla mediów:
Alicja Głów
e-mail: media@kidsrun.pl