CLICO partnerem głównym Kids Run

0
499

Spieszymy z wiadomością, że firma CLICO została partnerem głównym Kids Run w Krakowie, Katowicach i Warszawie. 

Cieszymy się, że wspiera nas firma, która jest największym specjalizowanym dystrybutorem koncentrującym się na trzech obszarach: bezpieczeństwie, sieciach i zarządzaniu. CLICO od ponad 30 lat skutecznie wprowadza i promuje w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej unikalne rozwiązania liderów rynku światowego. 

Przed nami dwie imprezy w Krakowie i Katowicach, już w najbliższy weekend. Będziemy także współpracować przy okazji eventu w Warszawie, który odbędzie się 10 września. 

 

Od 1991 roku CLICO działa na rynku jako największy specjalizowany dystrybutor z wartością dodaną. Koncentruje się na trzech obszarach: bezpieczeństwie, sieciach i zarządzaniu. Skutecznie wprowadza i promuje w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej unikalne rozwiązania liderów rynku światowego. Stawia na najwyższe kompetencje, oferując jako autoryzowany ośrodek wysoko cenione wsparcie przed- i po-wdrożeniowe, a także autoryzowane oraz własne szkolenia, obejmujące nie tylko technologie i produkty, ale też zagadnienia ogólne. Centrala firmy znajduje się w Krakowie, firma posiada również biura w Katowicach, Warszawie i Rzeszowie.