Pracowity weekend w Krakowie i Katowicach przed nami!

0
1474

Ostatni weekend czerwca jest jednocześnie pierwszym wakacyjnym weekendem. A my pierwszy raz w tegorocznym sezonie spotkamy się z Wami zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Zobaczymy się w Krakowie i Katowicach, gdzie w zawodach wystartuje ponad 1200 dzieci!

Z uśmiechem patrzymy na nadchodzący weekend i już teraz cieszymy się na podwójną dawkę energii i wspólnej dobrej zabawy. Domykamy listy startowe i zaczynamy wielkie pakowanie. Do działania motywuje nas to, że spotkamy się z tyloma młodymi miłośnikami ruchu, których mamy nadzieję jeszcze bardziej zarazimy miłością do sportu i aktywnego życia.

Długa lista atrakcji

Spotkamy się w Krakowie w sobotę 25 czerwca, a w Katowicach w niedzielę 26 czerwca. Niezmiennie główną częścią wydarzeń będą biegi dla dzieci i młodzieży. Każdemu młodemu uczestnikowi na mecie wręczymy unikatowy medal w kształcie geparda. Zawodom będzie towarzyszył piknik sportowy z mnóstwem atrakcji. 

Będziecie mieli okazję spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych takich jak: tenis, gimnastyka, piłka nożna, siatkówka, sztuki walki, strzelanie z łuku, tenis, konkurencje sprawnościowe, zręcznościowe i rzutowe.

Zaplanowaliśmy kilkanaście stacji, których przejście będziemy nagradzać stemplami. Komplet pieczątek na specjalnym bileciku wymienicie na nagrodę, która do odebrania będzie w Sklepiku Kids Run na murawie stadionu. 

Jedna ze stacji będzie wspierana przez firmę EPSON. Sprawdzicie się tam w sprincie i zmierzycie z czasem Usaina Bolta, zrobicie sobie zdjęcie z tą legendarną postacią, wydrukujecie pamiątkowe foty. Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą drukarka Ecotank i opaski sportowe. 

Partnerem głównym imprez w Krakowie i Katowicach będą firmy EPSON i CLICO. Partnerem strefy Expo będzie firma Profilingua. Dziękujemy za wsparcie.
Logistycznie wspierają nas nasi przyjaciele z ESESJA.

Przyznajemy, że dwie imprezy to dla nas wyzwanie logistyczne, ale my lubimy wyzwania! Dziś wielkie pakowanie i startujemy na południe Polski. A i najważniejsze od lat oprócz Waszych pakietów startowych, namiotów i potrzebnego sprzętu do TIR-a pakujemy także dobrą pogodę. Tak jest i tym razem – nasza pogodynka zapowiada bezchmurne niebo i pełnię lata. 

Na koniec przypominamy, że po przybyciu na stadion zapraszamy Was w pierwszej kolejności do Biura Zawodów, a później już prosto na bieżnię i murawę.
Zabierzcie ze sobą jakikolwiek dokument potwierdzający wiek dziecka. Na wszelkie Wasze pytania jaki mogą pojawićsię przed zawodami odpowiedzieliśmy tutaj.

Do zobaczenia!