Wspieramy bieg „Przegoń raka dla dzieciaka”

0
476

Dzielimy się z Wami wspaniałą wiadomością – wspieramy akcję „Przegoń raka dla dzieciaka”. Jest to bieg charytatywny organizowany przez grupę przyjaciół, którzy pokonane kilometry zamieniają na złotówki, pomagając najmłodszym. Dzisiaj IV dzień ultra sztafety, a uczestnicy wydarzenia będą biegać w naszych koszulkach😊Was zachęcamy do przyłączenia się do akcji. W naszych kanałach social media będziemy relacjonować przebieg wydarzenia #przegońrakadladzieciaka.

Więcej o akcji!
To już trzecia edycja akcji charytatywnej, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Przenosimy góry! Cel to pokonanie trasy 700 km z 6000 metrów przewyższeń w ciągu 6 dni, która przebiega przez 3 państwa: Czechy, Słowację i Polskę. Ale nadrzędnym celem nie jest zmierzenie się ze sportowym wyzwaniem, a niesienie pomocy dzieciom. Zebrane środki zostaną przekazane na wyprawki przeszczepowe dla najmłodszych. Ultra sztafeta wystartowała 26 czerwca w Karpaczu, a zakończy się 1 lipca w Polańczyku. Dzisiaj IV etap trasy, w którym biegacze w naszych koszulkach przemieszczają się na odcinku Istebna – Nowy Targ. 

Ty też możesz pomóc

Dołączyliśmy do akcji, ponieważ szczególnie lubimy formę pomagania poprzez sport. Ciebie też zachęcamy do wsparcia sztafety. Każda wpłacona złotówka to realna pomoc dla podopiecznych Fundacji Gajusz. Więcej informacji na temat akcji oraz sposobów wpłaty można znaleźć na stronie: https://gajusz.org.pl/pomoz-teraz/bieg-po-zdrowie-czyli-przegon-raka-dla-dzieciaka/

Razem przenieśmy góry!