EPSON partnerem głównym cyklu Kids Run 2022

0
504

Miło nam poinformować, że firma EPSON została sponsorem głównym tegorocznego cyklu Kids Run. Cieszymy się, że wspólnie będziemy tworzyć dla Was rodzinne imprezy sportowe w 10 miastach w całej Polsce. 

To, co nas połączyło to podejście do rozwoju i do bycia najlepszymi w swojej branży. EPSON już od półwiecza jest liderem wśród nowych technologii. Nowatorskie podejście, koncentracja na badaniach sprawiają, że firma może pochwalić się aż 5 tysiącami wprowadzanych innowacji rocznie!
Dodamy, że drukarka atramentowa tej marki była pierwszym takim sprzętem na świecie, który poleciał w kosmos.  

Kropką nad i w naszej współpracy jest fakt, że EPSON także stawia na sport. Ich ambasadorem jest Usain Bolt – najszybszy człowiek na świecie, którego chyba nie musimy szerzej przedstawiać wśród biegowej społeczności😉 Ale warto zwrócić uwagę na to, że Usain Bolt jest także znany ze swojej charytatywnej działalności i angażowania się w projekty wspierające edukację i rozwój fizyczny dzieci i młodzieży. 

Chcę inspirować innych do realizowania swoich marzeń, niezależnie od tego, czy są duże czy małe” – podkreślił Usain Bolt w czasie uroczystej inauguracji partnerstwa z firmą EPSON.

Jako Kids Run cieszymy się z tej współpracy i trzymamy kciuki za spełnienie Waszych sportowych marzeń.

Z naszym sponsorem głównym – firmą EPSON będziecie mogli się spotkać podczas wszystkich imprez sportowych. Już dzisiaj zachęcamy Was do odwiedzania namiotu EPSON w trakcie eventów skorzystania z przygotowanych atrakcji i wzięcia udziału w konkursach, w których do wygrania będą drukarki. 

 

źródło: materiały prasowe Epson Polska