BODYWORK partnerem merytorycznym Kids Run

0
447

Miło nam poinformować, że BODYWORK został partnerem merytorycznym Kids Run. Połączenie eksperckiej wiedzy w zakresie zdrowia i sprawności fizycznej z doświadczeniem w organizacji wydarzeń sportowych dla dzieci pozwoli na realizację wielu wspólnych projektów.

BODYWORK specjalizuje się w nowoczesnym podejściu do zdrowia, dbając o trzy składowe: ruch, fizjoterapię i odpowiednią dietę. To miejsce, w którym stosowane są najwyższe standardy i nowoczesne metody pracy z ciałem. Za jakością i renomą marki stoją ogromne doświadczenie, umiejętności, wiedza i profesjonalizm całego zespołu.  

BODYWORK to prawdziwi eksperci ruchu, najlepsi trenerzy i fizjoterapeuci jakich możesz spotkać. Uczymy uniwersalnych zasad rozwijania sprawności fizycznej, które tłumaczymy na język indywidualnych potrzeb naszych klientów. – czytamy na stronie internetowej body-work.com.pl

Warto dodać, że w ramach Centrum Szkoleniowego BODYWORK oferuje także szkolenia i kursy dla trenerów i fizjoterapeutów. 

Fot. Andrzej Olszanowski

Misją Kids Run jest promowanie aktywności, zarażanie miłością do sportu, ale także budowanie świadomości na temat roli ruchu w życiu dzieci. Konsultacje i wsparcie merytoryczne ze strony ekspertów BODYWORK są niezbędnym elementem w realizacji programu zgodnie z wyznaczonym kierunkiem. Wierzymy, że dzięki połączeniu sił powstaną ciekawe inicjatywy, które będą cieszyć się zainteresowaniem ze strony rodziców i dzieci.

Fot. Andrzej Olszanowski

Obecnie pracujemy nad końcowym etapem pierwszego wspólnego projektu “Zabawy biegowe”, który jest związany ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Sportu dla Rozwoju i Pokoju. Więcej informacji pojawi się już wkrótce na naszej stronie internetowej.